O mnie

O Froblogu

Froblog to blog kulinarno – kulturalny. Powstał jako notatnik moich wrażeń pięć lat temu. Teraz służy też innym, szukającym w sieci niezależnych opinii o restauracjach, filmach, książkach, czy spektaklach teatralnych... To blog o przyjemnych stronach życia. Nie piszę tu recenzji, nie jestem zawodowym recenzentem. Dzielę się moimi wrażeniami, często bardzo indywidualnymi, zawsze bardzo niezależnymi. Potrafię być bezlitosna, jeśli coś mi się nie podoba lub nie smakuje. Umiem też się bez końca zachwycać, jeśli coś mnie wzruszy. Moje reakcje są autentycznie moje, nikt nie wpływa na moje opinie.

O mnie

Mam na imię Joanna. Od dłuższego czasu mieszkam w Warszawie. Pracuję dużo i ciężko, w branży nie mającej nic wspólnego z tematyką Frobloga. Tu odreagowuję codzienny stres i przejawiam hedonistyczny stosunek do życia. W kinie oglądam wszystko to, co oglądać warto. Dostęp do spektakli teatralnych uważam ze główny plus mieszkania w Warszawie. Z pierwszego zawodu jestem muzykiem, płyty i koncerty towarzyszą mi od kiedy pamiętam.

Przyznaję, że publikowanie opinii o restauracjach wciąga mnie najbardziej. Nie gotuję. Wyszłam ze swojej kuchni, kiedy moje umiejętności kucharskie przestały nadążać za wyczulonym smakiem. Dlatego zwykle odwiedzam kilka restauracji i knajpek tygodniowo, większość opisuję. Porządny aparat fotograficzny kupiłam na początku tego roku, od tego czasu uwieczniam na zdjęciach to, czego doświadczam. Moje fotografie są bardziej dokumentacją niż sztuką, staram się jednak, by były poprawne.

Od lipca 2012 redaguję (wspólnie z Restaurantica.pl) WarsawFoodie – magazyn internetowy o wszystkim, co warto wiedzieć o jedzeniu w Warszawie: www.WarsawFoodie.pl

Kontakt

Zapraszam do kontaktu na Stronie Frobloga na Facebooku www.facebook.com/Froblog, a także e-mailowo pod adresem Froblog.Email@gmail.com

Follow Me on Pinterest
statystyka